Dramaterapie – staňte se režiséry svého života!!

Základní vhled do dramaterapie. Zaměříme se na využívání divadelních a dramaterapeutických přístupů v praxi. Účastníci se seznámí s řadou technik v kontextu dramaterapeutického procesu a dynamiky skupinové práce. Základem bude terapeuticky orientovaná práce s příběhem, vycházející z aktuální situace a prokládaná příklady z praxe. Zrodí se „příběh hrdiny“. Forma výuky je interaktivní, hravá, využívá praktické ukázky a cvičení. Workshop je zaměřený na sebevědomí a transformaci osobnosti skrze improvizaci a práci s divadelními principy. Užijeme možnost svobodně být sami sebou s cílem vyjádřit navenek naši vnitřní autenticitu, hravost i jedinečnost. Na tomto workshopu budeme poznávat sami sebe skze herecké improvizace, interakci s druhými, budeme se učit vyjádřit, pracovat se svým tělem, emocemi, komunikovat i naslouchat. Naučíte se práci s textem, s emocemi, s vlastním tělem.

Poznámka
V ceně semináře jsou podkladové materiály a občerstvení.
Účastníci obdrží na konci semináře OSVĚDČENÍ o absolvování semináře.
Lektorka: Mgr. Šárka Vávrová – kouč a psychoterapeut, MgA. Libor Stach – herec
Kdy: termín 24.února 2018- termín na dotaz od 10:00 do 18:00 s polední přestávkou od 13:00 do 14:30
Omezený počet míst na 10 účastníků – pro větší efektivitu jsou kurzy obsazené pouze malým počtem účastníků.
Kde: Praha
Kurzovné za jednodenní workshop: 4 699,- Kč.

Účastník, který má zájem se zúčastnit akce (semináře,workshopu, kurzu, přednášky), uhradí zálohu ve výši 2 699 ,-Kč za akci maximálně do 14 dnů před začátkem akce. Zbývající částku 2000,- Kč může uhradit 4 dny před akcí na účet. Pokud máte zájem o akci a je doba kratší, než 14 dní před akcí informujte se, zda je volné místo. Pro maximální efektivitu akce je počet účastníků omezen. Pokud si chcete rezervovat místo, je nejlepší platbu uhradit co nejdříve. Po naplnění kapacity nebude možnost se přihlásit!
Závazná rezervace místa na akci vzniká až touto platbou. Po obdržení platby obdržíte potvrzující email o vaší rezervaci.
Číslo účtu pro platbu za akci: 166477845/0600. Pro identifikaci platby je třeba do zprávy pro příjemce uvést své jméno + datum semináře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.