Muzikoterapie – všichni umí zpívat!!

Muzikoterapie, aneb každý umíme zpívat

Worshop je věnovaný všem, kdo si nevěří a myslí si, že neumí zpívat. Pokud chcete zpívat na veřejnosti a etroufáte si je tento worshop určen i vám. Objevíme s vámi vaše hlasové možnosti a také bloky, které vám brání váš úžasný hlas použít. Zazpíváte si z plných plic. Navíc se hudba a zpěv stanou vaší psychoterapií. Uvolníte své nashromážděné emoce a ty negativní změníte na pozitivní. Základem je, že každý, kdo chce umí zpívat.
Muzikoterapie jako jedna z uměleckých terapií působí na člověka celostně; využívá hudby, ticha, rytmu, zvuků, tónu, zpěvu, často v návaznosti na pohyb či výtvarnou tvorbu. Léčebnou metodou je jednak vytváření nebo podílení se na hudbě, tak i její poslouchání, vnímání či jiné kreativní zpracování. Muzikoterapie využívá verbální i neverbální prostředky. Verbalizovat můžeme zpěvem, rytmizací slov, výkřiky či šeptem. Neverbálně pracujeme s hudbou, rytmem i zvuky. Různé části těla rezonují s jinými zvuky a tóny. Pomocí těchto tónů můžeme muzikoterapeuticky pracovat při uvolňování napětí v různých částech lidského těla či naopak na jejich stimulaci. Zpěv a práce s dechem má velký vliv na další tělesné a psychické procesy. Hudba může působit relaxačně, dráždivě či stimulovat energii. V neposlední řadě je hudba, rytmus a zvuky prostředkem vzájemné komunikace a exprese vnitřních světů člověka…

Poznámka
V ceně semináře jsou podkladové materiály a občerstvení.
Účastníci obdrží na konci semináře OSVĚDČENÍ o absolvování semináře.
Lektorka: Mgr. Šárka Vávrová – kouč a psychoterapeut, Anna Julie Slováčková – zpěvačka a herečka
Kdy: termín 5. května 2018- termín na dotaz od 10:00 do 18:00 s polední přestávkou od 13:00 do 14:30
Omezený počet míst na 10 účastníků – pro větší efektivitu jsou kurzy obsazené pouze malým počtem účastníků.
Kde: Praha
Kurzovné za jednodenní workshop: 4 699,- Kč.
Účastník, který má zájem se zúčastnit akce (semináře,workshopu, kurzu, přednášky), uhradí zálohu ve výši 2 699 ,-Kč za akci maximálně do 14 dnů před začátkem akce. Zbývající částku 2000,- Kč může uhradit 4 dny před akcí na účet. Pokud máte zájem o akci a je doba kratší, než 14 dní před akcí informujte se, zda je volné místo. Pro maximální efektivitu akce je počet účastníků omezen. Pokud si chcete rezervovat místo, je nejlepší platbu uhradit co nejdříve. Po naplnění kapacity nebude možnost se přihlásit!
Závazná rezervace místa na akci vzniká až touto platbou. Po obdržení platby obdržíte potvrzující email o vaší rezervaci.
Číslo účtu pro platbu za akci: 166477845/0600. Pro identifikaci platby je třeba do zprávy pro příjemce uvést své jméno + datum semináře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.