Neplodnost záležitost myšlení- cesta k zdravému otěhotnění !

Neplodnost záležitost myšlení- cesta k zdravému otěhotnění

těhotenství
Snažíte se otěhotnět a nedaří se Vám? Kromě fyzických příčin se na tom může výraznou měrou podílet i psychika. Seznámíme se s příčinami mužské a ženské neplodnosti. V podvědomí je nutné změnit vzorec a uvolnit skryté emoce strachu, které brání v otěhotnění. Najdeme, skryté vzorce a budeme se snažit je odstranit. Upozorníme na metody, jak pomoci k otěhotnění.
Projdeme cestu k vnitřnímu dítěti, vnitřní ženě a muži. Změníme nastavení špatných programů, které přeprogramujeme na nové, což přinese svobodu radost a uvědomění si vnitřních bloků.
Projdeme si základy arterapie. Budeme pracovat s nechtěným dítětem v nás. A uvolníme tělo a mysl při řízených meditacích.

Cíl workshopu
Naučit Vás techniky na odstranění špatných vzorců, které brání otěhotnění. Získáte praktické návody a jednoduché techniky k uvolnění vaší ženské energie.

Lektorka: Mgr. Šárka Vávrová – kouč a psychoterapeut
Kdy: 17.3.2018 od 10:00 do 17:00 s polední přestávkou od 13:00 do 14:30

Omezený počet míst na 15 účastníků – pro větší efektivitu jsou kurzy obsazené pouze malým počtem účastníků.
Kde:  Praha, Klimentská 50, vhod z ulice Helmova.
Kurzovné za workshop: 3 699,- Kč.
V ceně semináře jsou podkladové materiály a občerstvení.
Účastníci obdrží na konci semináře OSVĚDČENÍ o absolvování semináře.
Platba za akci
Účastník, který má zájem se zúčastnit akce (semináře,workshopu, kurzu, přednášky), uhradí zálohu ve výši 1699 ,-Kč za akci maximálně do 14 dnů před začátkem akce. Nárok na závaznou rezervaci vzniká až po obržení platby. Zbývající částku 2000,- kč může uhradit 4 dny před akcí na účet.Pokud máte zájem o akci a je doba kratší, než 14 dní před akcí informujte se, zda je volné místo. Pro maximální efektivitu akce je počet účastníků omezen. Pokud si chcete rezervovat místo, je nejlepší platbu uhradit co nejdříve. Po naplnění kapacity nebude možnost se přihlásit!
Závazná rezervace místa na akci vzniká až touto platbou. Po obdržení platby obdržíte potvrzující email o vaší rezervaci.
Číslo účtu pro platbu za akci: 166477845/0600. Pro identifikaci platby je třeba do zprávy pro příjemce uvést své jméno + datum semináře. Obchodní podmínky pro semináře, kurzy a workshopy najdete v kontaktech.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.