Šárka Vávrová

Online kurz: Jak žít autenticky a být sami sebou

Šestitýdenní jedinečný kurz

Autenticita je základ života v pravdě

Žijte autenticky a přestaňte plnit očekávání druhých. Pokud žijeme autenticky, jsme sami sebou. Postačí jen změnit pár nastavených vzorců a návyků.

Vnitřní vyrovnanost a autenticita je to, co všichni celý život hledáme, ale často se vydáváme úplně jiným směrem, od svého potencionálu, talentu a svých vlastních zdrojů k instantním a plochým řešením. Často slýcháváme, že je důležité být sami sebou, ale málokdo ví, co to vlastně znamená.

Důležité je jít svou vlastní cestou, nekopírovat cestu, kterou nám vybralo naše okolí, rodina, přátele, společnost.

Zbavte se svých limitujících programů a přesvědčení a staňte se tvůrcem svého života.
Transformujete svůj strach být autentičtí a změňte vnitřní oběť do tvůrce svého života.
Život každého z nás je volba – zvolte si ten svůj dle vlastních představ plných radosti, hojnosti a úspěchů.

Co získáte?

Pochopíte, že musíte znát sami sebe a musíte patřit pouze sami sobě, abyste mohli být autentičtí. Autenticita je spojená i se zdravou sebehodnotou, protože poté si nemusíme nasazovat různé masky a hrát role dokonalých partnerů/kamarádů, kolegů atd. aby nás okolí mělo rádo a přijímalo nás. Autenticita, je také bezpodmínečné přijetí sama sebe.

Budeme bořit staré zaběhlé generační přesvědčení a vzorce, které vám brání být sami sebou. Zjistíte, kde je váš strach, proč nemůžete být sami sebou.

Pokud budete autentičtí vyřešíte své nefunkční vztahy, posunete se ve své profesní rovině, uzdravíte své tělo i duši, najdete smysl života. Stanete se svobodnějšími. Zvládnete svůj strach a zažijete opravdovou lehkost bytí.

Co je součástí kurzu?

6 témat – 6 týdnů
6 týdnů výkladových videí

6x cvičení 

6x meditace

6 x doplňkový online sešit kurzu – otázky k zamyšlení, cvičné výzvy a další postřehy, které vám pomohou na vaší cestě.

Přístupy pro začátečníky i lidi, kteří se seberozvojem už dlouho zabývají.


Poslední den webinář -živé otázky a odpovědi: Připojíte se k Šárce v reálném čase a budete s ní diskutovat o všem, co vás v rámci kurzu zaujalo a na co ještě potřebujete najít odpovědi. 

 

Sdílení a povzbuzení ve společné facebookové skupině.

Témata kurzu

1. Kdo jsem – poznávám sama/sám sebe

Nejdříve musíte poznat a přijmout sami sebe, abyste mohli být autentičtí. Pokud nevíte, kdo jste a nepatříte sami sobě, nemůžete nikdy poznat autenticitu.

Výkladové video a pracovní sešit.

Meditace a cvičení k danému tématu

2.  Masky a role

Od narození jsme závislí na svém okolí, když se dostaneme do adolescentního věku, snažíme se z té závislosti vymanit. A pak dobrovolně odevzdáváme svoji svobodu a autentičnost tomu, co si myslíme, že nám přináší radost a úspěch. Potřebujeme pro svůj život lepší auto, nový dům, nebo velký úspěch v práci, ale neuvědomujeme si, že nám to bere naši svobodu a potlačuje autentičnost. Hrajeme různé role a nasazujeme si masky, abychom se zalíbili, aby nás okolí přijímalo a oceňovalo. Ztrácíme tak postupně sami sebe a svoji autentičnost.

Výkladové video a pracovní sešit

Meditace k danému tématu

 

3. Strach, který mi brání v tom být sama/sám sebou

Žijeme podle generačních přesvědčení a rodinných vzorců a bojíme se být autentičtí. Náš strach nás zatlačí do pozice celoživotní oběti, protože to tak dělali naši předci. Bojíme se vybočit z davu, nebo jen říci NE, abychom nedostali nálepku „sobce“. Naše strachy nás omezují a tvoří bariéry k naší autentičnosti a svobodě. 

Výkladové video a pracovní sešit.

Meditace a cvičení k danému tématu

4. Sebeláska, sebehodnota a nastavení hranic v autenticitě 

Jak souvisí sebeláska a sebehodnota s autentičností? Ukážeme si, že sebeláska a sebehodnota je velkým pomocníkem k tomu, jak nalézt sami sebe a svoji autentičnost. Naučíme se nastavovat si správné hranice.

Výkladové video a pracovní sešit

Meditace a cvičení k danému tématu

5. Přijímám bezpodmínečně sama/sám sebe a své životní výzvy

Pokud si myslíme, že nejsme dostatečně dobří, nebo, že nesplňujeme kritéria dobrého partnera, pak nikdy nemůžeme přijmout sami sebe a rozvinout svůj potenciál. Stále budeme plnit očekávání našeho okolí, které to možná ani nežádá, ale my jsme přijali instantní řešení, stereotypy a automatismy, které se nám nabízejí. Naučíme se přijímat své životní výzvy, jako příležitosti, abychom se o sobě něco dozvěděli.

Výkladové video a pracovní sešit 

Meditace a cvičení k danému tématu.

6.  Autenticita život v pravdě

Autenticita je základ života v pravdě. Je to žít a být svým nejlepším vyjádřením sebe sama. Autentický přístup k životu je velká výzva, která není jednoduchá, ale přináší velké změny, které v životě vytváří vyrovnanost a naplnění. Naučíme se reflektovat své emoce a pocity a přijímat je ve své autentičnosti.

Uzavření kurzu a ukotvení nových návyků a přesvědčení.

Výkladové video a pracovní sešit.

Meditace a cvičení k danému tématu.

Webinář na pokládání otázek

Šest týdnů intenzivního kurzu. Každému tématu se budeme věnovat jeden týden. Jeden týden se budete vzdělávat, vykonávat cvičení, díky kterým si uvědomíte svůj pokrok a nový úhel pohledu. Nakonec své nové návyky ukotvíte meditací.

Sdílení ve společné facebookové skupině, kde lze získat inspiraci mj. i od ostatních účastníků, tipy a doporučení.

Poslední den kurzu proběhne jako webinář, kde se setkáme a probereme vše, co vás bude zajímat.

Jak bude kurz probíhat?

 

Kurz probíhá celý online.

6 týdnů výkladových videí

6x cvičení 

6x meditace

6 x doplňkový online sešit kurzu – otázky k zamyšlení, cvičné výzvy a další postřehy, které vám pomohou na vaší cestě.

Výkladová videa, pracovní sešity, meditace, cvičení  se vám zpřístupní na mém webu. Můžete je sledovat v určitém dni a čase, nebo tak, jak se vám to bude hodit.

Všechny záznamy budou k dispozici nejen po celou dobu kurzu, ale dokonce, až do konce kalendářního roku.

Po uhrazení platby získáte přístup do uzavřené facebookové skupiny, kde budeme v kontaktu po celou dobu trvání kurzu. Zde budete moci sdílet všechny poznatky, otázky a také posuny ve vašem životě.

Před posledním dnem kurzu obdržíte přístupové údaje k závěrečnému webináři, kde budete moci položit otázky, které vás zajímají.

 

 

CENA

9 999 Kč do 9.9.2024

po tomto datumu bude cena navýšena na 12 999 Kč.

KDY

Začínáme v pátek   18.10. 2024    a končíme v pátek  22.11.2024

 A ještě jedna novinka. Už delší čas mě trápí situace matek samoživitelek, protože jsem si i já tohle zažila, vím, jak je to těžké. Většina žen zaplatí za své děti kroužky a jiné potřeby, a samy na sebe už nemají čas, ani finance. Proto jsem se rozhodla, je podpořit aspoň tím, že na všech akcích, které budu pořádat já, bude alespoň jedno místo věnované matce samoživitelce, která bude mít můj kurz, přednášku, nebo akci zdarma. (a to v jakékoliv hodnotě). Místo zdarma bude mít žena, pouze jednou a už na jiný kurz, nebo výcvik, (zdarma) to už nebude možné.

Pokud o nějaké matce samoživitelce víte (můžete to být i vy samy), která na to bude mít čas a chuť, zašlete přihlášku na email psychologiestesti@seznam.cz. Napište, o co máte zájem. Vytvoříme databázi a vždy se nějaké ženě ozveme.

Potřebujete se ještě na něco zeptat?

 

Napište nám na e-mail: sarka.vavrova@seznam.cz a rádi vaše dotazy zodpovíme

 Vaše investice se mnohonásobně vrátí.

Moje poslání je jednoduché: sdílet osvědčené nástroje a techniky, které vám umožní vytvořit si lepší život. Spolu se učíme a spolu rosteme!

Mám zájem o kurz