Skype a telefonní sezení

V poslední době mám mnoho klientů ze zahraničí, kteří se nemohou dostavit do ČR (např. Austrálie, Francie, Dominikánská republika, Německo, Anglie, Slovensko, Amerika atd.), s těmito klienty se potkávám na sezeních i seminářích přes Skype. Klientům tento druh komunikace zcela vyhovuje.
V případě, že se klient nemůže dostavit na osobní setkání psychoterapie nebo koučinku, existuje řešení a to sezení přes Skype.
Na toto sezení je nutné si rezervovat čas a platba je vždy předem. Platba za sezení musí být zaplacena minimálně týden dopředu, jinak nemohu zajistit stanovený termín.
Ceny a podmínky jsou stejné jako u osobních psychoterapií a koučinku. U koučinku si při prvním setkání na Skype určíme délku skype sezení a koučovacích hodin.
Rezervovaný čas je závazný stejně jako u osobních setkání. V případě, že u psychoterapie zrušíte sezení do 24 hodin (u osobního setkání do 48 hodin), před rezervovaným časem, vrátím Vám platbu nebo převedu sezení na jiný termín.
Při zrušení termínu rezervace méně než 24 hodin před stanoveným termínem platba propadá bez nároku na náhradu. Děkuji za pochopení, svůj čas si pro vás rezervuji a při včasném odhlášení ho mohu věnovat dalším zájemcům.
Platbu můžete poukázat na účet v ČR v korunách, nebo na eurový účet v eurech. Číslo účtu a částku vám zašlu.