Šárka Vávrová

21denní výzva

Nedaří se Vám v nějaké oblasti Vašeho života? Máte pocit, že život se staví proti Vám a nerozumíte jeho řeči? Nedaří se Vám v partnerství, práci, finanční oblasti, nebo řešíte zdravotní problém?  Nabízím vám seberozvojový program – 21denní výzvy.

Originální program připravený na míru všem, kteří chtějí začít nový žít život s lehkostí, s minimálním stresem, a především chtějí poznat sami sebe.

Vaše cesta bude započata přihlášením do facebookové skupiny a zaplacením 21denní výzvy.  Uděláme bilanci vašeho života. Pak každý následující den budete odkrývat váš opravdový potenciál a postupně dopomáhat k tomu, abyste se stali autentickým člověkem, tím, kým opravdu jste.

Každý den budete prožívat malé změny a tyto pokroky můžete sdílet v uzavřené facebookové skupině. Tento proces vyvolá ve vašem životě vlnu pozitivních změn. Společně odhalíme vaše schopnosti a možnosti. Jste připraveni účastnit se hry vašeho života?

Co vám nabízím

Každý den po dobu 21. dní budu do uzavřené facebookové skupiny vkládat jednodenní výzvu.

Budu vám odpovídat na otázky, podporovat vás, průběžně přidávat tipy, afirmace, myšlenky dne, techniky.

Své problémy, tipy, můžete sdílet v uzavřené skupině, kde najdete nejen mou podporu, ale i dalších lidí, kteří budou součástí 21.denní seberozvojové výzvy.

Program je určen pro všechny, kteří chtějí zlepšit svůj život a zajímá je seberozvoj. Poslední 21. den výzvy se můžete se mnou sejít online /v uzavřené skupině/ na 30minutové shrnutí celého  programu, kde bude prostor pro pokládání otázek.

Co díky výzvě získáte

Naučíte se rozvíjet svoji osobnost, poznáte své silné a slabé stránky. Poznáte svůj talent a profesní dovednosti. Osobní seberozvoj se stane nedílnou součástí vašeho života.

Praktické rady, techniky, cvičení

Vyzkoušíte si to, co vám bude nejlépe vyhovovat, a to můžete praktikovat každý den.

Správné návyky

Ty vám pomohou ukotvit ty správné přesvědčení a návyky, tak abyste vždy věděli, co je pro vás  správné.

Komunitu lidí

Komunitu lidí v uzavřené facebookové skupině, kde můžete sdílet své zážitky, zkušenosti a posuny.

Jak na to

Na konci této stránky najdete odkaz na facebookovou skupinu, do níž se hlaste, až po zaplacení vstupního poplatku. Vstupní poplatek je po přijetí do skupiny NEVRATNÝ. Skupina bude uzavřena několik dní před začátkem výzvy, nebo po naplnění kapacity. Ve skupině vás čekají každodenní výzvy, afirmace, myšlenky dne, nebo sdílení s ostatními účastníky výzvy a samozřejmě moje podpora.

Jak postupovat po zaplacení?

Přihlaste se do výše zmiňované skupiny na Facebooku. V případě, že by se vám to nepodařilo, kontaktujte mě na emailu: sarka.vavrova@seznam.cz. Při objednávce dostanete variabilní symbol, který bude potřeba pro vstup do skupiny, jinak nelze ověřit vaši platbu.

Výzva je vytvořena tak, že je nutné každý den číst příspěvek s výzvou a následně plnit dané úkoly. Nikdo vás nebude kontrolovat, zda to dodržujete, ale efekt pak nebude žádný. Pokud nemáte čas na sebe, není to výzva pro vás. 

Počet míst je omezen. 

Začínáme: 30.9.2024

Cena : 499 Kč

dotazy na email: sarka.vavrova@seznam.cz