Mistrovský intenzivní měsíční koučovací program

Transformační mistrovský koučovací program

Jedná se o program, který zahrnuje 30-denní intenzivní psychologické koučování. Tento program je transformační. Překódujeme tak vaše staré nefunkční programy a vytvoříme nové, pro radostnější, lehčí a šťastný život.

Jakým způsobem budeme pracovat?

Jsou dvě možnosti jak být spolu každý den v kontaktu. 

1)Nahrané zprávy /Messenger, WhatsApp/

Každý den po dobu 29 dní máte přístup k tomu, nahrát mi na Messenger nebo WhatsApp zprávy a to bez výjimky pokaždé, když budete zažívat určitou situaci nebo pociťovat nějakou emoci, která pro vás bude náročná. Budu Vám k dispozici každý den a na Vaše zprávy budu odpovídat nahranou zprávou, tak, abyste dané situaci, pocitu porozuměli, pochopili, proč přišel a mohli jste s ním dále pracovat. Odpovědi na vaše otázky dostanete v rozmezí mezi 9-19 hodinou, včetně víkendů. O víkendu v omezeném režimu od 11-15 hod. (případně pokud to bude možné, tak se ozvu i v jinou hodinu) . 

Věnovat se vám budu v rozmezí maximálně 70 minut denně (rozloženo do celého dne při odpovědích na vaše otázky, nebo nahrané zprávy). Odpovědi mohou být někdy zaslané nahrávkou, nebo psanou zprávou. 

Na závěr poslední – 30. den máte k dispozici v délce 70 minut  společné vyhodnocení našeho měsíčního transformačního koučovacího programu po telefonu, nebo nahranou zprávou.

2) Spojení přes telefon 

Pokud vám forma nahrávání zpráv nevyhovuje je druhá možnost, že vám budu k dispozici 30 dní a to na 70 minut denně /lze rozdělit na  2x 35 minut během dne/po telefonu na konzultaci (v jakém čase- je na dohodě a termíny se musejí domluvit vždy na týden dopředu). U této varianty je telefonování pouze během týdne  4x – pondělí, úterý, čtvrtek a pátek, středa je pouze forma zpráv /nahrávaných, nebo psaných/. O víkendu bez telefonování, opět pouze nahrávané zprávy, nebo psané zprávy.

Tyto dvě metody, lze po dohodě občas kombinovat, ale ne v jeden den.

Program nelze absolvovat v osobním, nebo online sezení.

Závěr dne

Po celodenním vzájemném sdílení svých pocitů, emocí a zážitků každý den zakončíte tím, že mi sdělíte sms zprávou nebo na (messenger, email, WhatshApp- dle vašeho výběru)- tři věci, za co jste uvedený den vděčni a tři věci, které jste udělali pro sebe.

Po celou dobu bude dobré pokud si povedete deníček.

Díky nahraným zprávám budete mít kdykoliv přístup si zpětně zprávy  (videa) přehrát a znovu si zvědomit svoje životní situace a všechny následné okolnosti.

Objevíme a definujeme společně vaše rodinné vzorce, podvědomé škodlivé návyky, odkryjeme rodové zátěže, úzkosti, závislosti, včetně závislosti na utrpení.

Pokud si zakoupíte intenzivní transformační koučovací program, získáte:

Denní online interakce mezi klientem a koučem.

Bezprostřední sdílení myšlenek, situací a pocitů.

Intenzivní komunikace a možnost zpětného poslechu.

Rady jak měnit naučené vzorce, jak se v dané situaci zachovat. 

Závěrečné sezení na ukotvení nových návyků.

Každodenní „AHA MOMENTY“.

Přenastavení zažitých vzorců z rodiny a následnou změnu chování.

Nový život v lehkosti.

Zvědomění a odstranění sebetrestacích programů.

Velkou transformaci a překódování vašich myšlenek a nefunkčních vzorců

Převzetí zodpovědnosti za svůj život a vědomou dospělost.

Nastavení hranic svému okolí.

Naučíte se pracovat s emocemi.

Zvýšení sebehodnoty a práce na sebelásce.

Osvojení nových návyků, praktik a dovedností.

Vysvětlení a pochopení příčin vašeho minulého chování.

Pochopení principu zrcadlení vašich vztahů a lidí kolem vás.

Vytvoření vnitřního světa postaveného na klidu a harmonii.

Čeho můžeme společně dosáhnout?

Změnu nefunkčních a traumatizujících vzorců.

Ujasnění si své životní cesty.

Změna myšlení, zvědomění si zaběhlých situací v jiném úhlu pohledu.

Nastolení životní lehkosti.

Zvýšení sebehodnoty a sebelásky.

Změnu na pozitivní myšlení.

Harmonické vztahy plné lásky.

Úspěch v práci a hojnost včetně finanční hojnosti

Prožívání radosti a lásky ve vašem životě.

Program je vhodný pro každého, prožívá nějakou životní situaci, která je pro něho těžko zvládnutelná a potřebuje podporu a najít cestu, jak z toho ven, nebo pro toho, kdo chce najít sám sebe, zvýšit si svoji sebehodnotu, najít smysl svého života, naučit se dívat na svět z více úhlu pohledu, pracovat na svém seberozvoji, pro lidi po (při) rozchodu, při samotě a hledání vhodného partnera, při negativním a pesimistickém pohledu na svět, pro zpracování strachů, po nějaké těžké životní události, při hledání cílů, vhodné práce, zajištění hojnosti v životě a pro všechny, kdo chtějí zažívat život plný radosti a vděčnosti.

Budu vás ráda provázet a podporovat na vaší cestě, kde budete pracovat s vlastním nadáním a potenciálem. Svůj život si budete směřovat tam, kam potřebujete, k lehčímu kroku a k radosti. Cesta to nebude jednoduchá, budete muset občas si nechat některé informace uležet a vstřebat, ale výsledky jsou zaručené.

Program je čistě dobrovolný. Kontakt se mnou si řídíte vy. Tudíž pokud nebudete chtít, nebo nebudete mít možnost nějaký den /dny/sdílet své zážitky, emoce, volat  je to čistě na vás. Dny, které nevyužijete se nenahrazují. 

Program můžete začít kdykoliv i v půlce měsíce. Po odeslání objednávky a zaplacení platby za koučovací program si upřesníme datum zahájení programu.

Jelikož je program pro mě velice náročný, je možné mít měsíčně pouze jednoho klienta. Pokud nebude volné místo, je možné si rezervovat své místo.

Hodnota programu je 135 000,-Kč, do koncem roku 2023 poskytuji na tento program 65% slevu 

zaváděcí cena tedy je 

 49 999,-Kč

Platba za objednanou službu probíhá předem a to vždy před plánovaným sezením. V případě, že si určíte platbu bankovním převodem, bude vám zaslána na email faktura. Termín je platný, až po zaplacení platby a to nejdéle do 48 hodin od zaslání objednávky.  Platbu a potvrzený termín, vám přijde zprávou na email. Pokud tak neučiníte, rezervace se automaticky ruší a postupuji termín dalšímu klientovi. 

Díky tomu to programu se vám investované peníze vrátí a konečně změníte nastavení vašich destruktivních programů.

Pokud budete váhat, dovoluji si vám nabídnout bezplatnou 10 minutovou (telefonní či online) konzultaci, kde si ujasníme vaše vize, záměry a konkrétní požadavky, se kterými byste do programu chtěli vstoupit. Až poté se můžete rozhodnout, zda do toho se mnou jdete.

 

Program se řídí STORNO PODMÍNKY. Zasláním platby souhlasíte s podmínkami Intenzivního koučovacího programu.

Intenzivní měsíční koučovací program

Kč135000
49 999 zaváděcí cena - 65% sleva
 •  

  30 denní Královský intenzivní koučovací program

  Cena: 49 999 Kč/30 dní

  Platba předem: do 48 hodin po domluvení termínu, platba předem, po obdržení platby se dohodneme na datu, kdy zahájíme 30 denní královský koučovací program. Číslo účtu najdete v kontaktech. Pokud nevyužijete celý program, platba se nevrací.

  refernece nova

  Ohlasy mých klientů

  Jana Hammond

  Anna Julie Slováčková

  Petr Vladyka

  Jirka Kysela