Transformační intenzivní koučovací program

Transformační intenzivní koučovací program

Jedná se o program, který zahrnuje 30-denní intenzivní koučování. Tento program je transformační. Překódujeme tak vaše staré nefunkční programy a vytvoříme nové, pro radostnější, lehčí a šťastný život.

Jakým způsobem budeme pracovat?

Každý den po dobu 29 dní máte přístup k tomu, nahrát mi na Messenger nebo WhatsApp zprávy a to bez výjimky pokaždé, když budete zažívat určitou situaci nebo pociťovat nějakou emoci, která pro vás bude náročná. Budu Vám k dispozici každý den a na Vaše zprávy budu odpovídat nahranou zprávou, tak, abyste dané situaci, pocitu porozuměli, pochopili, proč přišel a mohli jste s ním dále pracovat. Odpovědi na vaše otázky dostanete v rozmezí mezi 9-20 hodinou, včetně víkendů. Odpovědi mohou být někdy zaslané i video nahrávkou. Po celodenním vzájemném sdílení svých pocitů, emocí a zážitků každý den zakončíte tím, že mi sdělíte tři věci, za co jste uvedený den byli vděčni a tři věci, které jste udělali pro sebe.

Díky nahraným zprávám budete mít kdykoliv přístup si zpětně zprávy  (videa) přehrát a znovu si zvědomit svoje životní situace a všechny následné okolnosti.

Objevíme a definujeme společně vaše rodinné vzorce, podvědomé škodlivé návyky, odkryjeme rodové zátěže, úzkosti, závislosti, včetně závislosti na utrpení.

Pokud vám forma nahrávání zpráv nevyhobuje je možnost, že vám budu k dispozici 29 dní a to na 60 minut denně po telefonu na konzultaci. 

Na závěr máte k dispozici – osobní sezení (nebo online sezení) v délce 50 minut na společné vyhodnocení našeho měsíčního transformačního koučovacího programu.

Pokud si zakoupíte intenzivní transformační koučovací program, získáte:

Denní online interakce mezi klientem a koučem.

Bezprostřední sdílení myšlenek, situací a pocitů.

Intenzivní komunikace a možnost zpětného poslechu.

Závěrečné sezení na ukotvení nových návyků.

Každodenní „AHA MOMENTY“.

Přenastavení zažitých vzorců z rodiny a následnou změnu chování.

Nový život v lehkosti.

Zvědomění a odstranění sebetrestacích programů.

Velkou transformaci a překódování vašich myšlenek a nefunkčních vzorců

Převzetí zodpovědnosti za svůj život a vědomou dospělost.

Nastavení hranic svému okolí.

Naučíte se pracovat s emocemi.

Zvýšení sebehodnoty a práce na sebelásce.

Osvojení nových návyků, praktik a dovedností.

Vysvětlení a pochopení příčin vašeho minulého chování.

Pochopení principu zrcadlení vašich vztahů a lidí kolem vás.

Vytvoření vnitřního světa postaveného na klidu a harmonii.

Čeho můžeme společně dosáhnout?

Změnu nefunkčních a traumatizujících vzorců.

Ujasnění si své životní cesty.

Změna myšlení, zvědomění si zaběhlých situací v jiném úhlu pohledu.

Nastolení životní lehkosti.

Zvýšení sebehodnoty a sebelásky.

Změnu na pozitivní myšlení.

Harmonické vztahy plné lásky.

Úspěch v práci a hojnost včetně finanční hojnosti

Prožívání radosti a lásky ve vašem životě.

Program je vhodný pro každého, kdo chce najít sám sebe, zvýšit si svoji sebehodnotu, najít smysl svého života, naučit se dívat na svět z více úhlu pohledu, pracovat na svém seberozvoji, pro lidi po rozchodu, při samotě a hledání vhodného partnera, při negativním a pesimistickém pohledu na svět, pro zpracování strachů, po nějaké těžké životní události, při hledání cílů, vhodné práce, zajištění hojnosti v životě a pro všechny, kdo chtějí zažívat život plný radosti a vděčnosti.

Budu vás ráda provázet a podporovat na vaší cestě, kde budete pracovat s vlastním nadáním a potenciálem. Svůj život si budete směřovat tam, kam potřebujete, k lehčímu kroku a k radosti. Cesta to nebude jednoduchá, budete muset občas si nechat některé informace uležet a vstřebat, ale výsledky jsou zaručené.

Program můžete začít kdykoliv i v půlce měsíce. Po odeslání objednávky a zaplacení platby za koučovací program si upřesníme datum zahájení programu.

Jelikož je program pro mě velice náročný, je možné mít měsíčně pouze jednoho maximálně dva klienty. Pokud nebude volné místo, je možné si rezervovat své místo.

Hodnota programu je 150 000,-Kč – zaváděcí cena do je

 44 999,-Kč. 

Platba za objednanou službu probíhá předem a to vždy před plánovaným sezením. V případě, že si určíte platbu bankovním převodem, bude vám zaslána na email faktura. Termín je platný, až po zaplacení platby a to nejdéle do 48 hodin od zaslání objednávky.  Platbu a potvrzený termín, vám přijde zprávou na email. Pokud tak neučiníte, rezervace se automaticky ruší a postupuji termín dalšímu klientovi. 

Díky tomu to programu se vám investované peníze vrátí a konečně změníte nastavení vašich destruktivních programů.

DŮLEŽITÁ POZNÁMKA:

Pokud budete váhat, dovoluji si vám nabídnout bezplatnou 20 minutovou (osobní či online) konzultaci, kde si ujasníme vaše vize, záměry a konkrétní požadavky, se kterými byste do programu chtěli vstoupit. Až poté se můžete rozhodnout, zda do toho se mnou jdete.

Kurz 30 denního intenzivního koučování

KČ150000
44 999 1500 Kč/den
  •  

    30 denní Královský intenzivní koučovací program

    Cena: 44 999 Kč/30 dní

    Platba předem: do 48 hodin po domluvení termínu, platba předem, po obdržení platby se dohodneme na datu, kdy zahájíme 30 denní královský koučovací program. Číslo účtu najdete v kontaktech. Pokud nevyužijete celý program, platba se nevrací.

    refernece nova