Jednorázová konzultace

Pokud nemáte zájem o dlouhodobější sezení, nebo se už známe z minulosti, případně se chcete seznámit s moji prací, je pro vás vhodná jednorázová konzultace. Sezení je na 50 minut. Toto sezení není vhodné pro první setkání, řešení větších problémů, nebo potíže s plodností, jelikož na to potřebujeme více času. Při sezení lze využít různé techniky a cvičení (např. meditaci, práci s terapeutickými kartami  a jiné techniky) na kterých se dopředu domluvíme. 
Platba:  Platbu je možné zaslat předem, nebo je nutné složit zálohu ve výši 1000 kč/ 50 minut sezení. Záloha se odečte z ceny za sezení.  Jakmile vám potvrdím termín, je nutné provést platbu nejdéle do 3 dnů, termín je rezervovaný, až po přijetí platby na účet. Platbu vám potvrdím zprávou. Pokud tak neučiníte, rezervace se automaticky ruší a postupuji termín dalšímu klientovi. Při platbě balíčku je platba pouze jednou za balíček (číslo účtu najdete v kontaktech). 
Pokud máte o jednorázovou konzultaci zájem, je nutné zde vytvořit objednávku, na kterou vám nejdéle do 24 hodin odpovím a navrhnu termín. Pokud nedostanete odpověď do 24 hodin, kontaktujte mě prosím na email, protože to znamená, že selhala technika. Já vždy odpovídám, nestalo se za celou moji praxi, že bych někomu neodpověděla, ale techniku neovlivním.
Vaše soukromí zůstává zachováno, sdílené informace jsou přísně důvěrné!
 

1 sezení

50 MINUT
2.500 (100 €) jednorázově
  •  

    Jednorázová konzultace

    Platbu je možné zaslat celou předem, nebo je nutné složit zálohu ve výši 1000 kč/ 50minutové, resp. 2000 Kč / 100minutové sezení. Záloha se odečte z ceny za sezení. Jakmile vám potvrdím termín zašlu vám na email (nebo sms zprávou) číslo účtu, platbu je nutné provést nejpozději do 3 dnů, váš termín je rezervovaný, až po přijetí platby na účet. Platbu vám potvrdím emailem, nebo sms zprávou. Pokud zálohu neobdržím, rezervace se automaticky ruší a postupuji termín dalšímu klientovi. Při platbě balíčku je platba pouze jednou za balíček. Rušení sezení méně než 48 hodin před plánovaným termínem se řídí STORNO PODMÍNKAMI.