Jednorázová konzultace

Pokud nemáte zájem o dlouhodobější sezení je pro vás vhodná jednorázová konzultace. Sezení je na 55 minut. Při sezení lze využít různé techniky a cvičení (např. meditaci, práci s terapeutickými kartami  a jiné techniky) na kterých se dopředu domluvíme. 
Platba:  Platbu je možné zaslat předem, nebo je nutné složit zálohu ve výši 500 kč/ 55 minut sezení. Záloha se odečte z ceny za sezení.  Jakmile vám potvrdím termín, je nutné provést platbu nejdéle do 3 dnů, termín je rezervovaný, až po přijetí platby na účet. Platbu vám potvrdím zprávou. Pokud tak neučiníte, rezervace se automaticky ruší a postupuji termín dalšímu klientovi. Při platbě balíčku je platba pouze jednou za balíček( číslo účtu najdete v kontaktech)
Vaše soukromí zůstává zachováno, sdílené informace jsou přísně důvěrné!

1 sezení

55 MINUT
2.500 (100 €) jednorázově
  •  

    Jednorázová konzultace

    Platbu je možné zaslat celou předem, nebo je nutné složit zálohu ve výši 500 kč/ 55minutové, resp. 1000 Kč / 110minutové sezení. Záloha se odečte z ceny za sezení. Jakmile vám potvrdím termín zašlu vám na email (nebo sms zprávou) číslo účtu, platbu je nutné provést nejpozději do 3 dnů, váš termín je rezervovaný, až po přijetí platby na účet. Platbu vám potvrdím emailem, nebo sms zprávou. Pokud zálohu neobdržím, rezervace se automaticky ruší a postupuji termín dalšímu klientovi. Při platbě balíčku je platba pouze jednou za balíček.