Jednorázová konzultace metodou Psychologie štěstí

Pokud nemáte zájem o dlouhodobější sezení, nebo se už známe z minulosti, případně se chcete seznámit s moji prací, je pro vás vhodná jednorázová konzultace. Sezení s metodou Psychologie štěstí je na 50 minut. Toto sezení není vhodné pro první setkání, řešení větších problémů, nebo potíže s plodností, jelikož na to potřebujeme více času. Při sezení lze využít různé techniky a cvičení (např. meditaci, práci s terapeutickými kartami  a jiné techniky) na kterých se dopředu domluvíme. 
Platba:  Platba za objednanou službu probíhá pouze převodem na účet, a to vždy před plánovaným sezením. Jakmile vám potvrdím termín, je nutné provést platbu nejdéle do 48 hodin, termín je rezervovaný, až po přijetí platby na účet. Platbu vám potvrdím zprávou. Pokud tak neučiníte, rezervace se automaticky ruší a postupuji termín dalšímu klientovi. Při platbě balíčku je platba pouze jednou za balíček (číslo účtu najdete v kontaktech). 
Pokud máte o jednorázovou konzultaci zájem, je nutné zde vytvořit objednávku, na kterou vám nejdéle do 24 hodin odpovím a navrhnu termín. Pokud nedostanete odpověď do 24 hodin, kontaktujte mě prosím na email, protože to znamená, že selhala technika. Já vždy odpovídám, nestalo se za celou moji praxi, že bych někomu neodpověděla, ale techniku neovlivním.
Vaše soukromí zůstává zachováno, sdílené informace jsou přísně důvěrné!
Rušení sezení méně než 48 hodin před plánovaným termínem se řídí STORNO PODMÍNKAMI uvedenými v kontaktech.

1 sezení

50 MINUT
2.500 (110 €) jednorázově
  •  

    Jednorázová konzultace

    Platba za objednanou službu probíhá pouze převodem na účet, a to vždy před plánovaným sezením. Jakmile vám potvrdím termín, je nutné provést platbu nejdéle do 48 hodin, termín je rezervovaný, až po přijetí platby na účet. Podklady pro platbu - platbu odešlete na číslo účtu 166477845/0600 var. symbol je den, měsíc a čas setkaní - tj. 5.6.v 15 hod.- var. symbol 5615. Platbu vám potvrdím zprávou. Pokud tak neučiníte, rezervace se automaticky ruší a postupuji termín dalšímu klientovi. Při platbě balíčku je platba pouze jednou za balíček (číslo účtu najdete v kontaktech). Rušení sezení méně než 48 hodin před plánovaným termínem se řídí STORNO PODMÍNKAMI.