Šárka Vávrová

Online kurz: Lehkost života, bez role oběti

Osmitýdenní jedinečný kurz

Tvořte si svůj radostný život a vymaňte se z role oběti. Život je zázrak a žít je báječné, postačí jen změnit pár nastavených vzorců a návyků.

Zbavte se svých limitujících programů a přesvědčení a staňte se tvůrcem svého života
Transformujete svoji vnitřní oběť do tvůrce svého života.

Život každého z nás je volba – zvolte si ten svůj dle vlastních  představ plných radosti, hojnosti a úspěchů.

Co získáte?

Pochopíte fáze oběti, naučíte se pracovat se svojí rolí oběti, vytvoříte nejlepší verzi sami sebe, pochopíte, jak vystoupit z role oběti, začnete žít život jako tvůrce plný úspěchů, pevného zdraví, láskyplných vztahů a hojnosti peněz.

Vyřešíte své nefunkční vztahy, posunete se ve své profesní rovině, uzdravíte své tělo i duši, najdete smysl života. Stanete se  svobodnějšími. Zvládnete svůj strach a zažijete opravdovou lehkost bytí.

Co je součástí kurzu?

8 – témat – 8 týdnů
1. Oběť a záchranář

Pochopíte kdy se stáváte obětí, jak ji aktivujete, jaké jsou fáze vystoupení z role oběti, kde všude se role oběti projevuje, co znamená být záchranář a jak to souvisí s obětí.

Výkladové video a pracovní sešit.

2. Meditace a cvičení k danému tématu

3. Bojovník

I bojovník je fáze oběti, jak rozpoznat roli oběti, nástrahy a zkoušky, které vás čekají na cestě za úspěchem. V jakých oblastech se naše oběť projevuje – zdraví, vztahy, práce, peníze, rodina, přátelé, pohled na život.

Výkladové video a pracovní sešit

4. Meditace a cvičení k danému tématu

5. Tvůrce- Objevte svou sílu 

Co je obsahem osobní síly? Jak se přestat zbavovat své osobní síly, jak rozvíjet své dospělé Já. napojení na svou osobní sílu. Změníte a získáte nové návyky spojené s obětí, propuštění starých návyků, dozvíte se, jak tvořit svůj radostný život.
Výkladové video a pracovní sešit

6. Meditace a cvičení k danému tématu

7. Pozorovatel
Naučíme se přebírat zodpovědnost za události v našem životě a uvědomovat si zkoušky oběti.
Výkladové video a pracovní sešit + meditace a cvičení

8.  Závěrečné online setkání – společné živé online sdílení – webinář – uzavření kurzu a ukotvení nových návyků a přesvědčení.

Osm týdnů intenzivního kurzu. Každému tématu se budeme věnovat dva týdny. Jeden týden se budete vzdělávat, další týden vykonávat cvičení, díky kterým si uvědomíte svůj pokrok a nový úhel pohledu. Nakonec své nové návyky ukotvíte meditací.

Sdílení ve společné facebookové skupině, kde lze získat inspiraci mj. i od ostatních účastníků, tipy a doporučení.

Jak bude kurz probíhat?

Kurz probíhá celý online.

Výkladové videa, pracovní sešity, meditace, cvičení a závěrečný webinář se vám zpřístupní na mém webu. Můžete je sledovat v určitém dni a čase, nebo tak, jak se vám to bude hodit a budou k dispozici po celou dobu kurzu.

Závěrečný webinář budeme vysílat živě poslední den kurzu ( kterého se můžete zúčastnit, ale pokud se vám to nebude hodit, budete mít přístup k záznamu webináře).

Všechny záznamy budou k dispozici po celý kurz.

Po zaplacení platby, dostanete přístup do uzavřené facebookové skupiny, kde budeme v kontaktu po celý kurz. Zde můžete sdílet všechny poznatky, otázky a posun ve vašem životě.

CENA

9 999,-Kč do 31.3. 

(po tomto datumu bude cena navýšena na 12 999,-Kč.)

KDY

Začínáme 18.4. 2023 a končíme 6.6.2023 společným webinářem ( kterého se můžete zúčastnit, ale pokud se vám to nebude hodit, budete mít přístup k záznamu webináře)

informace na emailu sarka.vavrova@seznam.cz

 Vaše investice se mnohonásobně vrátí.

Moje poslání je jednoduché: sdílet osvědčené nástroje a techniky, které vám umožní vytvořit si lepší život. Spolu se učíme a spolu rosteme!

Mám zájem o kurz

    %d bloggers like this: