Business integrativní koučink a managerský integrativní koučink

Nabízím firmám interní koučink top managmentu a zaměstnanců, při němž se zaměřuji na pracovní témata jako rozvoj osobnosti manažerů, zvládání stresu a zátěže, time management, techniky sebeřízení, dosahování rovnováhy mezi prací a osobním životem, slaďování týmů, zbavení se strachu, řešení konfliktů, facilitace – jak vést poradu, jednání, aby se docílil správný výsledek,  řízení a dosahování výsledků. 
Pro koho je business integrativní koučink určen?
Business koučink je určen pro společnosti, které podporují osobní rozvoj svých zaměstnanců, top managmentu a současně mají zájem zvýšit efektivitu a zlepšit výsledky jednotlivců, týmů, vést jednání tak, aby bylo docíleno určeného cíle.
V business koučinku řeším:
Změna strategie společnosti / změny v top managementu společnosti / rozvoj manažera / vedení lidí − leadership / komunikace a spolupráce / delegování / motivace / zvýšení efektivity / rozhodování / stress management / nastavení a realizace strategií a business plánu / řízení projektů / time management / nastartování v období změn / řešení konfliktů / asertivita / prioritizace / krizové situace / získání respektu / work/life balance/ facilitace.
Objednávku můžete učinit zde, nebo se mnou spojit přes email, telefon. Pokud nedostanete odpověď do 24 hodin, kontaktujte mě prosím na email, protože to znamená, že selhala technika. Já vždy odpovídám, nestalo se za celou moji praxi, že bych někomu neodpověděla, ale techniku neovlivním.

1 sezení

55 MINUT
4.500 (180 €) jednorázově
  • nejen rozvoj osobnosti

Den ve firmě

MAXIMÁLNÉ 8 HODIN
30.000 (1.200 €) jednorázově
  • silné vedení

    Business integrativní koučink a managerský integrativní koučink