Online sezení -Skype, Zoom, Google Meet, telefon nebo Whatsapp.

Pokud se nemůžete dostavit na osobní sezení je alternativou online sezení přes Skype, Zoom, Google Meet, telefon nebo Whatsapp.
 Klientům tento druh komunikace zcela vyhovuje.
Na toto sezení je nutné si rezervovat čas a platba je vždy předem. Platba za sezení musí být zaplacena maximálně 48 hodin po domluvení termínu, jinak nemohu zajistit stanovený termín.
Ceny a storno podmínky jsou stejné jako u osobních konzultací. 
Rezervovaný čas je závazný stejně jako u osobních setkání. 
Na sezení na dálku se prosím přihlaste přes objednávku v nabídce – stejně jako na osobní setkání. Zvolte možnost jednorázové konzultace 50 minut, nebo konzultace Psychologie štěstí, kde je nabídka i 100 minutové konzultace, případně zlevněné balíčky. Do zprávy v objednávce mi napište, že se jedná o sezení na dálku. Pokud nedostanete odpověď do 24 hodin, kontaktujte mě prosím na email, protože to znamená, že selhala technika. Já vždy odpovídám, nestalo se za celou moji praxi, že bych někomu neodpověděla, ale techniku neovlivním.
Platba v korunách, nebo na eurový účet v eurech.  Po zaplacení platby za online sezení, vás budu kontaktovat s tím abychom se domluvili, jakou formou bude sezení probíhat