Sezení pro páry /dvojice/ metodou Psychologie štěstí

Nabízím  sezení pro dvojice, vedení dialogu mezi dvěma účastníky, kteří obtížně hledají společnou dohodu, konsensus. Což nemusí být vždy pouze partner, ale i rodinný příslušník, nebo jiný člověk s kterým hledáte společnou cestu k dohodě, případně řešíte jiné společné problémy.

Párové sezení řeší: dlouhodobou nespokojenost jednoho nebo obou partnerů ve vztahu, žárlivost, nevěry, poruchy sexuálního soužití, časté konflikty a hádky, rozvodové úvahy, porozvodové stavy, obtíže ve výchově dětí, problémové dospívání dětí, konflikty v širší rodině, nalezení příčin a řešení konfliktu či krize, jak v partnerské vztahu správně komunikovat, utváření a udržování kvality a dynamiky vztahu, nacházení společných motivů, zájmů a cílů − náhled a umění si navzájem porozumět, utváření „partnerských dohod a pravidel“, řešení případných potíží v sexuální oblasti, nácvik řešení obtížných situací v partnerských vztazích.
 
Vaše soukromí zůstává zachováno, sdílené informace jsou přísně důvěrné!

 
 Sezení je dobré absolvovat 1x týdně, případně jednou za 14 dní / mohou být 50 minutová, nebo 80 minut či 100 minutová, dle vašich možností/. Přibližná doba našeho setkávaní je 3-12 měsíců, dle vašich potřeb. 

1 sezení

50 MINUT
3.500 (145€) jednorázově
  • pro pár

1 sezení

80 MINUT
5.500 (220€) jednorázově
  • pro pár

1 sezení

100 MINUT
7.000 (290€) jednorázově
  • pro pár

Rezervujte si sezení - snadno a rychle

Rušení sezení méně než 48 hodin před plánovaným termínem se řídí STORNO PODMÍNKAMI uvedenými v kontaktech.

Termín je platný, až po zaplacení platby a to nejpozději do 48 hodin od zaslání objednávky.  Potvrzení termínu vám přijde zprávou na email.

Pokud potřebujete brzký termín, nebo se vám žádný termín nehodí, napište mi, nebo zavolejte, je možné, že se nějaké místo uvolnilo.

Budu se na Vás těšit.

Sezení uskutečníme po Skypu, Zoomu nebo telefonu. Vyberte si prosím čas, který Vám bude vyhovovat.

Ohlasy mých klientů

Jana Hammond

Anna Julie Slováčková

Petr Vladyka

Jirka Kysela

Jana Bernášková