Sezení pro páry /dvojice/ metodou Psychologie štěstí

Nabízím  sezení pro dvojice, vedení dialogu mezi dvěma účastníky, kteří obtížně hledají společnou dohodu, konsensus. Což nemusí být vždy pouze partner, ale i rodinný příslušník, nebo jiný člověk s kterým hledáte společnou cestu k dohodě, případně řešíte jiné společné problémy.

Párové sezení řeší: dlouhodobou nespokojenost jednoho nebo obou partnerů ve vztahu, žárlivost, nevěry, poruchy sexuálního soužití, časté konflikty a hádky, rozvodové úvahy, porozvodové stavy, obtíže ve výchově dětí, problémové dospívání dětí, konflikty v širší rodině, nalezení příčin a řešení konfliktu či krize, jak v partnerské vztahu správně komunikovat, utváření a udržování kvality a dynamiky vztahu, nacházení společných motivů, zájmů a cílů − náhled a umění si navzájem porozumět, utváření „partnerských dohod a pravidel“, řešení případných potíží v sexuální oblasti, nácvik řešení obtížných situací v partnerských vztazích.
 
Vaše soukromí zůstává zachováno, sdílené informace jsou přísně důvěrné!

 
 

1 sezení

50 MINUT
3.000 (130€) jednorázově
  • pro pár

1 sezení

80 MINUT
4.500 (190€) jednorázově
  • pro pár

1 sezení

100 MINUT
6.000 (250€) jednorázově
  • pro pár

Rezervujte si sezení - snadno a rychle

Rušení sezení méně než 48 hodin před plánovaným termínem se řídí STORNO PODMÍNKAMI uvedenými v kontaktech.

Termín je platný, až po zaplacení platby a to nejpozději do 48 hodin od zaslání objednávky.  Potvrzení termínu vám přijde zprávou na email.

Budu se na Vás těšit u sebe v kanceláři na adrese Klimentská 1443/50, Praha 1. 

Sezení uskutečníme po Skypu, Zoomu nebo telefonu. Vyberte si prosím čas, který Vám bude vyhovovat.