Konzultace Psychologie štěstí

Pracuji se svojí autorskou metodou PSYCHOLOGIE ŠTĚSTÍ, která není vědeckou metodou, ale vychází ze všech mých znalostí a dovedností (jak z oblasti klinické, tak alternativní). Jedná se o prvky a techniky z různých  terapeutických přístupů, nebo koučování, které jsou přetaveny a poskládány do vnitřně konzistentního rámce. Spojují více psychoterapeutických a koučovacíh přístupů a technik, kde teoretická integrace stojí na myšlence společných prvků, které jsou sdíleny různými směry. Jedná se o zvyšování vědomí, sebeosvobození, sociální osvobození, dramatická úleva, přehodnocení sebe a okolí, protipodmiňování, ovládání podnětů a další. Pracuji s emocemi, aktivní imaginací, vzorci z dětství, zrcadlením. Budu vás provázet tak, aby to vše vycházelo z Vaší individuality. Při koučování se řadím mezi integrativní kouče, kteří využívají více koučovacích přístupů (systematického, Eriksonovského, všímavého, manažerského a technik NLP). Styl konzultace se určuji podle potřeb klienta a uzavřeného kontraktu.

V čem vám mohu pomoci?

Nabízím formu pomoci, která respektuje vaši individualitu. Ve své dlouhodobé praxi se věnuji především řešení neplodnosti, vztahovým problémům − párové sezení, mohu vám také pomoci se seberozvojem v osobním a pracovním životě, osobním růstu, zvýšení sebehodnoty a sebejistoty, překonání překážek, ujasnění si žebříčku hodnot, hledání smyslu života, zvládáním dlouhodobého stresu a únavy.  Mým cílem je pomoci vám naplnit vaše sny a cíle ve všech oblastech vašeho života.

Doporučuji první sezení absolvovat na 110 minut (počítejte s tím, že nějaký čas trvá seznámení s Vaším problémem a moje doplňující otázky).

Pokud si pouze potřebujete ujasnit nějaký menší problém je možné absolvovat 55 minut s tím, že nelze sezení prodloužit, jelikož mám objednané další klienty. 

Volba délky sezení je na vás, pouze je nutné délku sezení uvést při objednání. Další sezení jsou 55 minutová.

Pokud máte o konzultaci zájem, je nutné zde vytvořit objednávku, na kterou vám nejdéle do 24 hodin odpovím a navrhnu termín.

 Vaše soukromí zůstává zachováno, sdílené informace jsou přísně důvěrné!
 
 

1 sezení

110 MINUT
5.000 (200 €) jednorázově
 • můj čas jen pro Vás

1 sezení

55 MINUT
2.500 (100 €) jednorázově
 • můj čas jen pro Vás

Výhodné balíčky při okamžité objednávce a platbě:

6 sezení

SLEVA 5%
KČ15000
14.250 (570 €) jednorázově
 • cena za 1 sezení 2.375 KČ
 • platnost balíčku: 8 měsíců od data vystavení

8 sezení

SLEVA 10%
KČ20000
18.000 (720 €) jednorázově
 • cena za 1 sezení 2.250 KČ
 • platnost balíčku: 15 měsíců od data vystavení

12 sezení

SLEVA 15%
KČ30000
25.500 (1020 €) jednorázově
 • cena za 1 sezení 2.125 KČ
 • platnost balíčku: 18 měsíců od data vystavení

16 sezení

SLEVA 20%
KČ40000
32.000 (1280 €) jednorázově
 • cena za 1 sezení 2.000 KČ
 • bonus: 5% sleva na všechny semináře (mimo pobytových) na 2 roky
 • platnost balíčku: 2 roky od data vystavení

  Psychologie štěstí konzultace

  Platbu je možné zaslat celou předem, nebo je nutné složit zálohu ve výši 500 kč/ 55minutové, resp. 1000 Kč / 110minutové sezení. Záloha se odečte z ceny za sezení. Jakmile vám potvrdím termín zašlu vám na email (nebo sms zprávou) číslo účtu, platbu je nutné provést nejpozději do 3 dnů, váš termín je rezervovaný, až po přijetí platby na účet. Platbu vám potvrdím emailem, nebo sms zprávou. Pokud zálohu neobdržím, rezervace se automaticky ruší a postupuji termín dalšímu klientovi. Při platbě balíčku je platba pouze jednou za balíček.

  20 sezení

  SLEVA 25%
  KČ50000
  37.500 (1.500 €) jednorázově
  • cena za 1 sezení 1.875 KČ
  • bonus: 10% sleva na všechny semináře (mimo pobytových) na 3 roky
  • platnost balíčku: 30 měsíců od data vystavení

  28 sezení

  SLEVA 30%
  KČ70000
  49.000 (1.960 €) jednorázově
  • cena za 1 sezení 1.750 KČ
  • bonus: 15% sleva na všechny semináře (mimo pobytových) na 4 roky
  • platnost balíčku: 4 roky od data vystavení

  Rezervace termínu

  Rezervace termínu a platba: 

  Platbu je možné zaslat celou předem, nebo je nutné složit zálohu na kancelář ve výši 500 kč/ 55minutové, resp. 1000 Kč / 110minutové sezení. Záloha se odečte z ceny za sezení. Na každé sezení je nutné složit zálohu na kancelář, pokud nemáte zakoupený balíček. Pokud zrušíte sezení později jak 48 hodin před plánovaným sezením, záloha bude sloužit k zaplacení rezervace kanceláře. Jakmile vám potvrdím termín, zasílám email (nebo sms zprávou) číslo účtu pro platbu zálohy na kancelář, nebo celé platby. Platbu je nutné provést nejpozději do 3 dnů, váš termín je rezervovaný, až po přijetí platby na účet. Platbu vám potvrdím emailem, nebo sms zprávou. Pokud zálohu neobdržím, rezervace se automaticky ruší a postupuji termín dalšímu klientovi. Při platbě balíčku je platba pouze jednou za balíček. Rušení sezení méně než 48 hodin před plánovaným termínem se řídí STORNO PODMÍNKY uvedenými v kontaktech.

  Pokud si zarezervujete termín na skype, nebo telefon, je nutné zaplatit platbu za sezení předem na účet. 
  Délka sezení je 55 minut nebo 110 minut (podle Vašich požadavků). Setkání je jednou týdně nebo jednou za 14 dní, za tři týdny, případně jednou měsíčně. 
  Pokud si zakoupíte některý z výhodných balíčků, můžete jej využít na osobní sezení, sezení v terénu, ale také na telefonní či online (Skype, Zoom) sezení.  Balíčky se platí dopředu na účet a jsou nepřenosné. Pokud nevyužijete celý balíček, peníze se nevrací. 
  STORNO PODMÍNKY

  Storno podmínky

   

  • do 7 dní před sezením bez storno poplatku
  • 2 dny před sezením storno poplatek 50%
  • méně jak 48 hodin před sezením je storno poplatek 100%
   (výjimka pouze proti lékařskému potvrzení nebo doložené závažné události)