Sezení metodou Psychologie štěstí

Pracuji se svojí autorskou metodou PSYCHOLOGIE ŠTĚSTÍ, která není vědeckou metodou, ale vychází ze všech mých znalostí a dovedností (jak z oblasti klinické, tak alternativní).

Jedná se o prvky a techniky z různých  psychologických, terapeutických, koučovacích přístupů, které jsou přetaveny a poskládány do vnitřně konzistentního rámce.

Spojují psychologické,  psychoterapeutické a koučovací přístupy a techniky, kde teoretická integrace stojí na myšlence společných prvků, které jsou sdíleny různými směry. Jedná se  například o zvyšování vědomí, sebeosvobození, sociální osvobození, dramatická úleva, přehodnocení sebe a okolí, protipodmiňování, ovládání podnětů a další.

Pracuji s emocemi, hypnózou, aktivní imaginací, vzorci z dětství, zrcadlením, nebo třeba i hypnózou. Budu vás provázet tak, aby to vše vycházelo z Vaší individuality. Při sezení zadávám (pokud o to je zájem) domácí cvičení a učím klienty různé techniky, jak zvládat životní situace. 

„Koučování (koučink) je proces, podporující hledání individuálních řešení a rozvoj člověka v jím zvolené oblasti. Kouč není trenér ani poradce, ale hledá řešení společně s klientem. Metoda účinného rozhovoru. Pomáhá uvědomění si toho, co přesně chceme jinak a proč, objevení možných i nemožných cest, jak toho dosáhnout, vykročení a vytrvání na vybrané cestě a umožnuje podívat se na svou situaci z více úhlů pohledu, najít v sobě to nejlepší řešení své situace, zvýšit zodpovědnost a důvěru v sebe.
Při koučování se řadím mezi integrativní kouče, kteří využívají více koučovacích přístupů (systematického, Eriksonovského, všímavého, manažerského a technik NLP). Styl určuji podle potřeb klienta a uzavřeného kontraktu.
V mém psychologickém koučinku  nabízím klientům plnění úkolů a koučovací sezení je plné technik a cvičení.
 

Můžete změnit svůj život a já vám pomůžu najít vaši cestu!!

Moje poslání je jednoduché: sdílet osvědčené nástroje a techniky, které vám umožní vytvořit si lepší život. Spolu se učíme a spolu rosteme!

V čem vám mohu pomoci?

Nabízím formu pomoci, která respektuje vaši individualitu a autentičnost. Ve své dlouhodobé praxi se věnuji především řešení neplodnosti, vztahovým problémům − párové sezení, mohu vám také pomoci se seberozvojem v osobním a pracovním životě, osobním růstu, zvýšení sebehodnoty a sebejistoty, překonání překážek, ujasnění si žebříčku hodnot, hledání smyslu života, zvládáním dlouhodobého stresu a únavy.  Mým cílem je pomoci vám naplnit vaše sny a cíle ve všech oblastech vašeho života.

Doporučuji první sezení absolvovat na 100 minut (počítejte s tím, že nějaký čas trvá seznámení s Vaším problémem a moje doplňující otázky).

Pokud se známe z minulosti a potřebujete si ujasnit nějaký menší problém je možné absolvovat Jednorázovou konzultaci – 50 minut s tím, že nelze sezení prodloužit, jelikož mám objednané další klienty.  Z praxe vím, že na prvním sezení každý klient potřeboval čas 100 minut. 

Volba délky sezení je na vás, pouze je nutné délku sezení uvést při objednání. Další sezení jsou 50 minutová, nebo 100 minut, dle vašich požadavků.

Pokud máte o konzultaci zájem, je nutné zde vytvořit objednávku a rezervovat si termín. V případě, že máte zájem o zakoupení balíčku, máte poté přednostní právo na pravidelné termíny.

Sezení je dobré absolvovat 1x týdně, případně jednou za 14 dní / mohou být 50 minutová, nebo 100 minutová dle vašich možností/. Přibližná doba našeho setkávaní je 3-12 měsíců, dle vašich potřeb. 

 Vaše soukromí zůstává zachováno, sdílené informace jsou přísně důvěrné!!!

sezení

100 MINUT
6.000 (250 €) jednorázově
 • můj čas jen pro Vás

Nabídka zvýhodněných balíčků sezení

6 sezení

SLEVA 5%
KČ18000
17.000 (710 €) jednorázově
 • cena za 1 sezení 2.850 Kč (ušetříte 900 Kč)
 • platnost balíčku: 6 měsíců od data vystavení

10 sezení

SLEVA 10%
KČ30000
27.000 (1120 €) jednorázově
 • cena za 1 sezení 2.700 Kč (ušetříte 3 000 Kč)
 • platnost balíčku: 10 měsíců od data vystavení

13 sezení

SLEVA 13%
KČ39000
33.500 (1390€) jednorázově
 • cena za 1 sezení 2570 Kč (ušetříte
  5 700 Kč)
 • platnost balíčku: 13 měsíců od data vystavení

15 sezení

SLEVA 15%
KČ45000
38.500 (1.590 €) jednorázově
 • cena za 1 sezení 2.550 Kč (ušetříte 6750 Kč)
 • platnost balíčku: 18 měsíců od data vystavení

20 sezení

SLEVA 20%
KČ60000
48.000 (2.000 €) jednorázově
 • cena za 1 sezení 2 400 Kč (ušetříte 12 000 Kč)
 • bonus 5 % sleva na online kurzy na 6 měsíců od zakoupení balíčku
 • platnost balíčku: 2 roky od data vystavení

25 sezení

SLEVA 25%
KČ75000
56.500 (2.300 €) jednorázově
 • cena za 1 sezení 2.260 Kč (ušetříte 18 750 Kč)
 • bonus: 10% sleva na online kurzy na 1 rok od zakoupení balíčku
 • platnost balíčku: 3 roky od data vystavení

Rezervujte si sezení - snadno a rychle

Rušení sezení méně než 48 hodin před plánovaným termínem se řídí STORNO PODMÍNKAMI uvedenými v kontaktech.

Termín je platný, až po zaplacení platby a to nejpozději do 48 hodin od zaslání objednávky.  Potvrzení termínu vám přijde zprávou na email. Pokud potřebujete brzký termín, nebo se vám žádný termín nehodí, napište mi, nebo zavolejte, je možné, že se nějaké místo uvolnilo.

Budu se na Vás těšit.

Sezení uskutečníme po Skypu, Zoomu nebo telefonu. Vyberte si prosím čas, který Vám bude vyhovovat.

Ohlasy mých klientů

Jana Hammond

Anna Julie Slováčková

Petr Vladyka

Jirka Kysela