Šárka Vávrová

Akademie 


UMĚNÍ ŽÍTWellbeing program na 10 měsíců


Váš nový život.

Pojďme do toho společně, přátelé.

 

 

Soubor deseti dvoudenních seminářů

  

Stojíte na prahu vaší nové životní cesty…

Zkuste si představit, jaké by to bylo probudit se každé ráno s energií a vitalitou, které vás dovedou k čemukoli, co si usmyslíte či po čem toužíte. Zbavte se nefunkčních přesvědčení, předsudků, překonaných vzorců z vaší rodiny, opusťte strach a starosti. Zbavte se tíživých a destruktivních myšlenek na veškeré problémy – zdravotní, finanční, pracovní, partnerské…

Zlepšete svou duševní kondici, odstraňte ze svého života vše toxické, vyčistěte si mysl a naučte se pracovat s emocemi.  Odemkněte novou úroveň svého vědomí a spirituality, zapracujte na své všímavosti a odemkněte své nejhlubší touhy. Zapracujte na své vnitřní síle, na rozvoji vašeho myšlení vedoucího k uzdravení a růstu. Objevte nový smysl vašich partnerských vztahů včetně vašeho vztahu nejdůležitějšího – se sebou samým /samou.

Co pro to můžete udělat hned teď?

První krok je tak snadný! (A s těmi dalšími vám už pomůžu já…) Přihlaste se do mého nového wellbeing programu Umění žít.

Na co se můžete těšit?

Během deseti dvoudenních seminářů (jeden den bude společné setkání a druhý den bude online) si budete postupně řešit všechny oblasti vašeho života. Tím se váš život začne zásadně měnit. Budete získávat čím dál větší nadhled, budete otevřenější, pozitivní uvažování pro vás bude týden od týden snazší, čím dál přirozeněji si budete užívat přítomný okamžik. Vaše vztahy se začnou proměňovat v harmonické, vyrovnané a ideální.

Co vás na naší společné cestě čeká?

Když se vydáte vstříc novému, lepšímu životu – čeká vás radost, hojnost, láska, úspěch, harmonické vztahy… Začnete si tvořit vlastní vnitřní systém, který vás povede a na který se budete moci spolehnout. Začnete být konečně tvůrci vlastního života.

A navíc: Vaše zkušenosti nabyté během programu UMĚNÍ ŽÍT vás přimějí k tomu, abyste od svého života chtěli více – získáte přístup k neomezené energii, která bude pouze vaše a posune vás na další úroveň. Zbavíte se starých vzorců a nahradíte je zcela novými, posilujícími návyky.

Proč je nutné se zbavit negativních vzorců?

Protože negativní přesvědčení nás mohou zničit. 95 % dne žijeme podle programů, které jsme získali během dětství, a jen 5 % dne žijeme vědomě. Většinu života tudíž prožijeme v programech získaných od našich rodičů nebo z rodové linie. Víte vůbec, jaká jsou vaše negativní přesvědčení? Spolu na to určitě přijdeme.

A hlavně – osvojíte si metody a techniky, jak vaše nové a pozitivní návyky aplikovat do vašeho každodenního života a naučíte se je používat ve váš prospěch. 

Co získáte? 

 • Přístup k technikám, které vám otevřou nové možnosti na cestě za vaším lepším životem.
 • Naučíte se rozpoznávat všechny vaše podvědomé myšlenkové pochody a začnete s nimi pracovat.
 • Pochopíte chemii vašeho těla a způsob, jakým funguje Váš mozek. Pochopíte, proč je tak složité změnit negativní myšlení na pozitivní.
 • Naučíte se ovlivňovat situace tak, abyste jim dali jiný význam a v jejich rámci ukočírovali vaše emoce.
 • Budete pracovat se svým vnitřním prostředím, aby vás vnější okolnosti nevyváděly z míry a z vašeho vlastního komfortu.
 • Přijmete hojnost jako nedílnou součást vašeho života.
 • Zvýšíte svou vlastní sebehodnotu a naučíte se pracovat na sebelásce.
 • Láska se pro vás stane jednou z priorit a dovede vás k harmonii ve vašich vztazích.
 • Objevíte svůj potenciál a začnete ho vnímat jako dar, který jste pro život obdrželi. Najdete tak svou cestu k úspěchu.
 • Pochopíte řeč vašeho těla a základy psychosomatiky, čímž budete uzdravovat vaše tělo.
 • Naladíte se na svou duši. Co získáte, to můžete poté dál předávat těm, na kterým vám záleží, a pokusit se i jim pomoci na jejich cestě k radostnějšímu životu.

  

TÉMATA MĚSÍCE

 1. Kdo jsem
 2. Pozitivní myšlení a role oběti
 3. Myšlenkové rodové vzorce
 4. Osobní návyky a přesvědčení
 5. Strach, zranění a emoční traumata
 6. Vztahy jsou naše zrcadla 
 7. Můj pracovní potenciál – finanční jistota
 8. Finanční hojnost
 9. Autenticita v životě
 10. Umění žít – smysl života, vize a záměr

 

 CO DOSTANETE

 • přístup do uzavřené exkluzivní facebookové skupiny, kde budeme sdílet zážitky, emoce, inspirace i vaše pokroky
 • osobně se budu u každého z vás věnovat Vašim prioritám (cílům), aby se během programu právě tato oblast vašeho života změnila co nejvíce k lepšímu
 • 10x celodenní společné osobní setkání a následné sdílení ve skupině, díky čemuž získáte konkrétní nástroje a návody
 • 60 hodinových video záznamů s výukou a podrobně popsanými technikami, praktickými cvičeními a meditacemi k danému tématu
 • potřebné pracovní sešity

 

BONUSY

 • program UMĚNÍ ŽÍT bude probíhat v bezpečném prostoru – pod mým vedením společně vytvoříme tzv. bezpečný kruh
 • permanentní podpora po celou dobu výcviku – kdykoliv bude potřeba, budete mít možnost se mi ozvat, budu vám ráda k dispozici

Kdy?

Začínáme od 8-9.3.2024!

Pro koho?

Pro odvážné ženy i muže, kteří se nebojí změnit svůj život a posunout se na své životní cestě. Zaručuji vám, že od této chvíle bude váš život už navždy jiný. Skupina je ohraničena maximální kapacitou. 

 Jak?

Kurzy se absolvují osobně i online. Každý měsíc proběhne jeden kurz, který bude dvoudenní. První den kurzu je nutná osobní účast, druhý den kurzu bude probíhat online. Základem jsou osobní přednášky (první den), které určují filozofii, a k tomu příslušné techniky. Druhý den účastníci dostanou emailem videa, praktická cvičení, meditace, úkoly, které budou ukotvovat daná témata.

Kurzy na sebe navazují, tudíž je nelze přeskakovat. Pokud by účastníci ze závažných důvodů nemohli absolvovat další postupující kurz, bude možné počkat na další rok, kdy budou kurzy znovu otevřeny, a nastoupit do pokračujícího kurzu. Většinou to nedoporučujeme, jelikož přerušení kurzu nepřinese rychlé výsledky.

Cena

7 999,- Kč za jednotlivý kurz, splatné před začátkem kurzu – nejdéle však 7 dní před zahájením kurzu.

Dovolte mi ještě pár vět…….

Ano, svůj život můžete změnit. A já vám pomůžu najít vaši cestu!!!

Moje poslaní je jednoduché: Sdílet osvědčené nástroje a techniky, které vám umožní vytvořit si lepší život. Spolu se učíme a spolu rosteme!

Jakékoliv dotazy vám velmi ráda zodpovím. Pište mi prosím na email:

sarka.vavrova@seznam.cz


 

 UMĚNÍ ŽÍT.

TA NEJLEPŠÍ INVESTICE

Máte o akademii zájem?

  Ohlasy mých klientů

  Jana Hammond

  Anna Julie Slováčková

  Petr Vladyka

  Jirka Kysela

  %d bloggers like this: