Šárka Vávrová

Mini seberozvojové online kurzy

Připravila jsem pro vás dvanáct online seberozvojových minikurzů. Na základě, kterých se vám bude lépe zpracovávat stres, životní krize a životní ztráty. Naučíte se jinak nahlížet na život a na události, které vám do života přicházejí. Uspějete tak
lépe v životě. 

Pokud pracujte na svém seberozvoji zažíváte jiný stav bytí.

Emoce se vyrovnávají s menším počtem vzestupů a pádů, člověk se odpoutává od každodenního dramatu života; tělo se cítí lehčí, máme méně myšlenek je ty se mají tendenci vztahovat se k dané situaci a k přítomnosti– mnohem méně se
zabýváme minulostí, nebo předjímáním budoucnosti. Jsou přítomné vylepšené kvality vědomí, stáváme se radostnějšími, milujícími, tvořivými, laskavými, chápajícími, respektujícími, bystrými, sebevědomými, nezávislými a neovlivňují nás vnější okolnosti.

Jak to bude probíhat?

Na každý měsíc je pro vás připraven online minikurz na jiné téma. Začátkem měsíce obdržíte přístupové údaje k členské sekci k výkladovému videu na dané téma měsíce. Najdete zde přednášku na dané téma a další video s praktickým cvičením. Na konci měsíce se vám otevře meditace na ukotvení daného tématu.

Mini kurzy vám přinesou praktické návody a tipy, jak zvládat konkrétní situace.
Záznamy najdete v členské sekci.

Jak získat mini kurz?

Kurz získáte přihlášení a zaplacením. Přijde vám email s údaji k přihlášení. Podle datumu přihlášení budete dostávat kurzy dle určených měsíců, které zakoupíte.  Pokud zakoupíte jednotlivý kurz, přijde vám pouze odkaz na  jeden kurz.

Jednotlivý kurz

CZK 999
  • Začínáme každé první pondělí v měsíci

Půlroční kurz

SLEVA původní cena 5994,-Kč
CZK 4969
  • Začínáme každé první pondělí v měsíci
  • Celkem tedy 6 minikurzů

Roční kurz

SLEVA původní cena 11988,-Kč
CZK 9699
  • Začínáme každé první pondělí v měsíci
  • Celkem tedy 12 minikurzů