Šárka Vávrová

Online kurz: Jak uzdravit vnitřní dítě

Šestitýdenní jedinečný online kurz

Tento kurz bude o nejdůležitější bytosti v našem životě, a to je naše vnitřní dítě. Stále se zabýváte stejnými otázkami, nemáte úspěch a vše se zdá prázdné a opuštěné? Ať se jedná o jakoukoliv oblast vašeho života, tak vnitřní zraněné dítě vám může vše blokovat. Vaše duše potřebuje odvážné a uzdravené vnitřní dítě, které ji bude podporovat na její cestě.

Vaše zraněné a ukřivděné vnitřní dítě může způsobovat, že máte pocit nedostatečné pozornosti, přijetí, lásky a nízké sebehodnoty. Pokud mu pomůžete se uzdravit, bude vám parťákem ke splnění vašich snů. Zraněné, nebo odmítnuté vnitřní dítě může být příčinou nesprávných vztahů, protože má strach z intimity a stále hledá bezpečí. Nespokojenost v zaměstnání může blokovat vnitřní dítě svým postojem plným strachu z chyb, nebo nedokonalosti. Chybí mu odvaha nést odpovědnost za vlastní potřeby a přání, které často neumí ani vyjádřit. Opakují se stále stejné konflikty a zranění a my se točíme ve spirále problémů a pochybností. Potlačujeme vlastní emoce, cítíme se bezcenní, nevidíme smysl v životě, toužíme po lásce a naplnění, děláme ústupky a za každou cenu pomáháme druhým na úkor sami sebe. Tak to je přesně tohle může způsobovat zraněné vnitřní dítě, protože silné vnitřní dítě vám pomůže najít vaši sílu a zůstat věrní svému srdci.
Uzdravte své vnitřní dítě a začněte s ním spolupracovat.
Život každého z nás je volba – zvolte si ten svůj dle vlastních představ plných radosti, hojnosti a úspěchů.

Co získáte?

Najdete přístup k vlastní minulosti, která je spojena s vaším vnitřním dítětem. Je to spleť zkušeností, přání, snů a tužeb, ale také zranění, traumat, strachů, ponížení a křivd. Ať bylo vaše dětství jakékoliv všechny vaše emoce jsou uzavření ve vašem vnitřním dítěti a nemáte k nim přístup. Ovládají vaše jednání a směřování. Vaše vyhýbání se bolesti může být nevědomé a tím se ochuzujete o spousty radostí světa a života.


Pochopíte, jaké zdroje a nástroje můžete používat, abyste vytvořili k sobě samým láskyplný vztah. Najdete přístup k vnitřnímu dítěti a naučíte se mu dávat péči a pozornost a ono vás odmění silou, energií a svobodou v rozhodování.


Naučíte se znát potřeby svého vnitřního dítěte, jak v určitých situacích reaguje a jak tyto situace řešit. Otevřeme různá traumata a jak je léčit. Pochopíte, jak se starat a pečovat o své vnitřní dítě.

Pokud budete napojeni na své vnitřní dítě vyřešíte své nefunkční vztahy, posunete se ve své profesní rovině, uzdravíte své tělo i duši, najdete smysl života. Stanete se svobodnějšími. Zvládnete svůj strach a zažijete opravdovou lehkost bytí.

Co je součástí kurzu?

6 témat – 6 týdnů
6 týdnů výkladových videí

6x cvičení 

6x meditace

6 x doplňkový online sešit kurzu – otázky k zamyšlení, cvičné výzvy a další postřehy, které vám pomohou na vaší cestě.

Přístupy pro začátečníky i lidi, kteří se seberozvojem už dlouho zabývají.

Poslední den webinář -živé otázky a odpovědi: Připojíte se k Šárce v reálném čase a budete s ní diskutovat o všem, co vás v rámci kurzu zaujalo a na co ještě potřebujete najít odpovědi. 

 

Sdílení a povzbuzení ve společné facebookové skupině.

 

Témata kurzu

1. Kdo je vnitřní dítě

Nejdříve musíte poznat a přijmout své vnitřní dítě a rozpoznat jeho reakce. Jak dítě vnímá svět? Co pro dítě znamená láska? Co pro dítě znamená jistota?

Výkladové video a pracovní sešit.

Meditace a cvičení k danému tématu

2. Co jsem se v dětství naučil/a? Jak rodiče ovlivnili můj dosavadní život.

Od narození jsme závislí na svém okolí, když se dostaneme do adolescentního věku, snažíme se z té závislosti vymanit. A pak dobrovolně odevzdáváme svoji svobodu tomu, co si myslíme, že nám přináší radost a úspěch. Co jste se v dětství naučili? Potlačovat svůj smutek a vztek? Co rodiče řekli, to platilo i když to neodpovídalo vašemu vnitřnímu světu a vaší pravdě. Naučili jste se chápat druhé i když jste nechápali ani sami sebe, tak jste prostě museli věřit a podle toho se zařídit. Jak to vše ovlivnilo vaše vnitřní dítě a váš současný život?

Výkladové video a pracovní sešit 

Meditace a cvičení k danému tématu.

 

3. Cesta do vnitřního nitra

Budeme zkoumat a poznávat přání vnitřního dítěte a také jeho traumata, strachy, ublížení, ponížení a křivdy.  

Výkladové video a pracovní sešit

Meditace a cvičení k danému tématu

4. Jak léčit vnitřní svět a vnitřní dítě

Naučíme se používat různé nástroje, jak léčit vnitřní dítě a jak mu připravit bezpečný prostor pro jeho růst. Poznáte, kdy nejste na správné cestě. Naučíme se různá pravidla, jak se zbavit závislostí a budeme naslouchat vnitřnímu dítěti.

Výkladové video a pracovní sešit

Meditace a cvičení k danému tématu

5. Jak objevit své pravé Já a jak pustit do svého života lásku

Pokud vám v životě chybí láska, může vás trestat vaše vnitřní dítě. Řekneme si něco o svobodné lásce bez závislostí. Vystrašené dítě nedovoluje zbavit se zábran a jít za pravou láskou, protože zná tu opuštěnou lásku, a tak se brání, aby se to neopakovalo. Zvolili jste strategii zalíbit se rodičům za každou cenu? Ten program může dál řídit váš vztahový život. Ať je to boj, odmítání, nebo nezdravá poslušnost. Podle starého vzorce hledáme lásku tam, kde neproudí, aby boj mohl pokračovat, protože nic jiného neumíme. Navrátíme vnitřní dítě zpátky do láskyplného rodičovského objetí a přijetí. Ukážeme si tradiční rituály pro vnitřní dítě.

Výkladové video a pracovní sešit 

Meditace a cvičení k danému tématu.

6. Uzdravení vnitřního dítěte

Uzdravení a přijetí vnitřního dítěte. Vytvoříme bezpečné vnitřní místo. Naučíme se být sami sobě nejlepším přítelem. Uzdravíme společné závislé vnitřní dítě. Uděláme seznam požadavků vnitřního dítěte. Vnitřní dítě je jako dar.

Uzavření kurzu a ukotvení nových návyků a přesvědčení.

Výkladové video a pracovní sešit.

Meditace a cvičení k danému tématu

Webinář s otázkami

Šest týdnů intenzivního kurzu. Každému tématu se budeme věnovat jeden týden. Jeden týden se budete vzdělávat, vykonávat cvičení, díky kterým si uvědomíte svůj pokrok a nový úhel pohledu. Nakonec své nové návyky ukotvíte meditací.

Sdílení ve společné facebookové skupině, kde lze získat inspiraci mj. i od ostatních účastníků, tipy a doporučení.

Poslední den kurzu proběhne jako webinář, kde se setkáme a probereme vše, co vás bude zajímat.

Jak bude kurz probíhat?

 

Kurz probíhá celý online.

6 týdnů výkladových videí

6x cvičení 

6x meditace

6 x doplňkový online sešit kurzu – otázky k zamyšlení, cvičné výzvy a další postřehy, které vám pomohou na vaší cestě.

Výkladová videa, pracovní sešity, meditace, cvičení  se vám zpřístupní na mém webu. Můžete je sledovat v určitém dni a čase, nebo tak, jak se vám to bude hodit.

Všechny záznamy budou k dispozici nejen po celou dobu kurzu, ale dokonce, až do konce kalendářního roku.

Po uhrazení platby získáte přístup do uzavřené facebookové skupiny, kde budeme v kontaktu po celou dobu trvání kurzu. Zde budete moci sdílet všechny poznatky, otázky a také posuny ve vašem životě.

Před posledním dnem kurzu obdržíte přístupové údaje k závěrečnému webináři, kde budete moci položit otázky, které vás zajímají.

 

 

CENA

9 999 Kč do 6.9.2023

Po tomto datumu bude cena navýšena na 12 999 Kč

KDY

Začínáme v pondělí  2.10.2023 a končíme v pondělí   6.11. 2023

Potřebujete se ještě na něco zeptat?

Napište nám na e-mail: sarka.vavrova@seznam.cz a rádi vaše dotazy zodpovímVaše investice se mnohonásobně vrátí.

Moje poslání je jednoduché: sdílet osvědčené nástroje a techniky, které vám umožní vytvořit si lepší život. Spolu se učíme a spolu rosteme!

Mám zájem o kurz

    %d bloggers like this: